МЕДІА-ТРЕНІНГИ
https://mediamasters.com.ua/service-post/media-training/

МЕДІА-ТРЕНІНГИ

Проводимо медіа-тренінги – вчимо розуміти медіа-середовище спікерів, компанії, прес-служби та експертів. Готуємо як до комунікації із засобами масової інформації як загалом, так і до тематичних ефірів / інтерв’ю / коментарів / прес-конференцій та інших прес-заходів.

Задля ефективного донесення інформації про компанію, організацію, політичну та громадянську позицію необхідно бути готовим чітко й точно формулювати та озвучувати свої думки. Медіа-тренінги від Media Masters дадуть можливість навчитися ефективно спілкуватися зі ЗМІ на рівні із впізнаваними спікерами, а також формувати та розширювати власну аудиторію в соціальних мережах.

Кому потрібні медіа-тренінги?

Серед клієнтів, які замовляють у Media Masters тренінги з роботи зі ЗМІ – політики, чиновники, підприємці, громадські діячі та організації, міжнародні структури, великий і середній бізнес, аналітичні центри та їх експерти, які потребують постійної комунікації з медіа, а також розвивають власне експертне позиціонування у соціальних мережах.

Тренінг медіа-з комунікації – налагодження стосунків зі ЗМІ

Ми у Media Masters маємо великий досвід роботи з медіа як з боку журналістів, так і на стороні агентств, прес-офісів та спікерів, які створюють інформаційні приводи й надають коментарі для ЗМІ. Тому ми точно знаємо, якою має бути комунікація, аби побудувати партнерські прозорі стосунки із засобами масової інформації та конкретними журналістами.

Ми пропонуємо працювати з медіа за принципом:

  • врахування інтересів читачів / глядачів / слухачів
  • компетентності та взаємопідтримки
  • прозорості й чесності

Ми переконані, що публічна й системна комунікація приносить репутаційні переваги як нашим клієнтам, так і партнерським медіа.

Тренінг-підготовка до інтерв’ю / публічних виступів

Наша команда працює із фаховими викладачами з публічних виступів, режисерами ефірів, які щодня мають справу із ведучими прямих ефірів і допоможуть зняти страхи перед камерою чи журналістом, влучно реагувати на гострі чи незручні запитання, аргументувати й переконувати співрозмовників під час персонального інтерв’ю чи дискусії в студії.

Ми також проводимо тестові сесії спілкування в м’якому і жорсткому режимі для перевірки рівня готовності спікера до зовнішньої комунікації. За потреби, здійснюємо експрес-підготовку до разових виступів, але рекомендуємо систематичну практику задля досягнення кращого ефекту.

Медіа-тренінг для прес-служб та комунікаційників

Ми в Media Masters переконані, що постійний розвиток і професійне зростання – єдиний можливий шлях до лідерства, в тому числі і в питанні комунікацій. Тому ми не лише налагоджуємо роботу прес-офісів наших клієнтів «з нуля», але й організовуємо медіа-тренінги з підвищення кваліфікації, розуміння медійних трендів, ефективності взаємодії з цільовими аудиторіями та ЗМІ.

Також ми розуміємо потенціал соціальних мереж, важливість графічних та відеоматеріалів в сучасних комунікаціях, тож залучаємо наших дизайнерів для напрацювання стилістики та візуального образу компанії в онлайн-комунікаціях.

Замовити послугу
×

Зв'яжіться з нами